آغاز فعالیت کاری از تاریخ ۱۳۸۰ با برند کارنیک استیل در مجموعه تولیدی به متراژ ۲۰۰ متر با ۵ نفر پرسنل کاری آغاز گردید.

بعد از گذشت مدت کوتاهی نفرات و پرسنل اضافه شد و وسعت کار افزایش پیدا کرد و تنوع تولیدات نیز بیشتر گردید. با اضافه شدن پرسنل متخصص و کارآمد توانستیم تولیدات را با کیفیت خوب و رضایت از فروش و قیمت مناسب در سراسر ایران عرضه کنیم.

در سال ۹۲ توانستیم نشان حمایت ملی را برای مجموعه تولیدی خود کسب نمائیم که باعث روحیه بخشی به مجموعه گردید و در مسیر تولید باعث شد فعالیتمان را دو چندان کنیم، لازم به ذکر است در حال حاظر نیز با مسئله اقتصادی گذشته و حال همچنان توانسته ایم پا برجا به فعالیت خود ادامه دهیم.

 

برند کارنیک استیل محدوده فعالیت خود را در صف تجهیزات آشپزخانه در همه موارد نیاز آشپزخانه هم از قاشق چنگال تا سردخانه در پروژه های خود در دسترس تولید قرار داده است و در  سال ۹۴ به بعد شاخه ای از ضایع استیل در مورد نرده استیل و تولید اتصالات مصارف ضایع شیر را هم راه اندازی کرده است، لازم به توضیح است که بدانید نرده استیل (استخر، منازل مسکونی، راه پله ها) را شامل می شود.

تولیدات تجهیزات آشپزخانه: وان استیل، میز کار استیل، اجاق فردار، پلوپز، اجاق ردیفی، ترولی حمل غذا، ترولی حمل ظروف، یخچال و فریزر، سردخانه، دیگ های دو جداره و تک جداره، قفسه استیل، کباب پز، هود صنعتی، چرخ گوشت، محصولات لبنیاتی، شیر، شیر جوش، کره گیر، خامه گیر، یخچال فالوده، فریزر بستنی و … می باشد.

ما افتخار همکاری با بهترین ها را داریم

گروه صنعتی کارنیک استیل

برای ارتباط با ما بر روی دکمه زیر کلیک کنید

X