نوسازی، هدر رفت سرمایه یا صرفه جویی ؟

با نوسازی و بروزآوری تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ضمن صرفه جویی در هزینه های انرژی از دستاوردهای جدید در این حوزه بهرمند شوید و لذت استفاده از آشپزخانه ی مدرن را تجربه کنید.

تولیدی کارنیک استیل تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، سردخانه، یخچال، کباب پز، فر، اجاق گاز، سینک، وان، قفسه استیل، میزکار، ترولی حمل غذا و زباله و … بیمارستان ، تالار، رستوران و …، و تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی و خرید و فروش لوازم کار کرده آشپزخانه در حال خدمت رسانی می باشد.

تعمیرات لوازم آشپزخانه صنعتی :

بسیاری از مشتریان در هنگام خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی، بیشتر به این موضوع توجه نمی کنند که آیا این فروشنده تجهیزات آشپزخانه صنعتی، تولید کننده تجهیزات و حتی سرویس کار و یا تعمیرات کلیه ی تجهیزات آشپزخانه صنعتی را نیز انجام می دهد یا خیر؟

 پشتیبانی و تعمیرات تجهیزات آشپزخانه صنعتی، شامل کوچکترین مشکل پیش بینی نشده تجهیزات تا پیچیده ترین مشکل، یکی از معضلات اصلی فست فود داران و رستوران داران می باشد که در صورت خرابی یکی از تجهیزات چه بسا مشکل جزیی داشته باشد ولی نیاز به سرویس کار و تعمیرکار خاص خودش را دارد تا با تخصصی که دارند در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکل دستگاه را شناسایی و رفع نمایند تا رستوران داران و یا فست فود داران در انجام کارهای خود دچار مشکل نشوند.

گروه کارنیک استیل نیز بعنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تجهیزات آشپزخانه صنعتی به منظور رفاه و راحتی مشتریان، متخصصانی مجرب در زمینه نصب تجهیزات آشپزخانه صنعتی، مانند هود صنعتی، کابینت صنعتی، سینک و … را دارا می باشد. همچنین راه اندازی و سرویس تجهیزات آشپزخانه صنعتی، مانند گریل، سرخ کن، هنی پنی، فر پیتزا، چهار شعله، کباب پز، کانتر گرم و… که هر کدام از این دستگاه ها نیز نیازمند متخصص و راه انداز خود را دارد، تولیدی کارنیک استیل گروهی متخصص در زمینه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی با کمترین هزینه و کمترین زمان در اختیار مشتریان خود و سایر مشتریان قرار می دهد تا مشتریان عزیز از تمامی جهات مختلف هیچ گونه مشکلی را نسبت به راه اندازی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی خود نداشته باشند و با اقتدار و توکل به یزدان الهی کار خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مردم عزیز قرار دهند.